rejestracja internetowa  |  poczta zoz  

SmodCMS
aids.gov.pl

Jesteś zapisany do lekarza specjalisty, ale w umówionym terminie jest to niemożliwe?

REJESTRACJA W OSOZ

(Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia)

www.osoz.pl/osoz/web/osoz-cms


  1. W związku z procesem informatyzacji, informujemy o możliwości założenia przez pacjenta indywidualnego konta w serwisie OSOZ przy wykorzystywaniu Kart Zdrowia Pacjenta.
  2. Karty można odbierać w Punkcie Informacyjnym Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nidzicy.
  3. Wszelkie potrzebne informacje znajdują się w załączonej broszurze do Karty lub na stronie internetowej www.osoz.pl/osoz/web/osoz-cms
  4. Po aktywacji konta na stronie OSOZ.pl i nadaniu numeru PIN, Kartę należy przedstawiać podczas rejestracji oraz przy zgłaszaniu się do udzielania świadczeń zdrowotnych.

    1. Agnieszka Malinowska – Z-ca dyrektora ds. administracyjnych ZOZ w Nidzicy„Nie zawsze wędzone trzyma dłużej” - rzuć palenie!


PKD W Olsztynie
UWAGA KLIENCI PKD W KIERUNKU HIV.
Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA AIDS
PKD BĘDZIE CZYNNY
CODZIENNIE OD 1 DO 4 GRUDNIA
OD 15 DO 18.

ZOZ - nagłówek

SZANOWNI PACJENCI

Uprzejmie informujemy, że w celu ułatwienia Państwu rejestracji do Poradni specjalistycznych - Punkt informacyjnych będzie rejestrował pacjentów:


  • w DNI CODZIENNE OD GODZ. 7:00 DO GODZ. 18:00

  • w SOBOTY i NIEDZIELE OD GODZ. 8:00 do GODZ. 14:00


Przypominamy, że w przypadku dużej ilości zgłoszeń pacjentów do rejestracji w tym samym czasie, ustalony został system naprzemiennej rejestracji:


  • Rejestracja 3 pacjentów z kolejki przy okienku Punktu Informacyjnego

  • Rejestracja 1 pacjenta zgłaszającego się telefonicznie


W oczekiwaniu na rejestrację - prosimy o cierpliwość i zrozumienie


Jednocześnie przypominamy, że istnieje szybki i wygodny sposób rejestracji przy pomocy aplikacji internetowej.

Projektu pn. „Informatyzacja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nidzicy” dofinansowany w ramach Osi Priorytetowej 7 – „Infrastruktura społeczeństwa informacyjnego”, Działanie 7.2. – Poprawa i ułatwienie dostępu do usług teleinformatycznych”, Poddziałanie 7.2.1 – „Usługi i aplikacje dla obywateli” z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 – 2013, Nr umowy na dofinansowanie UDA-RPWM.07.02.01-28-004/12-00


Sporządz: Agnieszka Malinowska – Z-ca Dyrektora ds. administracyjnych

Nidzica, 2.06.2015r.Zaszczep w sobie chęć szczepienia!

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nidzicy informuje, że w dniach 20-25 kwietnia 2015 roku będzie obchodzony w Polsce Europejski Tydzień Szczepień.

Jest to okazja do nasilenia działań edukacyjnych skierowanych do szerokiego grona odbiorców w zakresie podniesienia znaczenia szczepień dla ochrony przed chorobami zakaźnymi.

Mając powyższe na uwadze w Głównym Inspektoracie Sanitarnym został przygotowany poradnik dla rodziców : „ABC Szczepienia Ochronne. Praktyczny poradnik dla rodziców dzieci do 2 roku życia” oraz ulotka informacyjna, które są dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej akcji informacyjnej pod nazwą: → ZASZCZEP W SOBIE CHĘĆ SZCZEPIENIA.

Powyższa strona internetowa może być dobrym źródłem edukacji zarówno dla rodziców jak i pracowników ochrony zdrowia a szczególnie osób i podmiotów zaangażowanych w realizację Programu Szczepień Ochronnych w Polsce.


źródło: PPIS w Nidzicy, Beata Wróblewska-Więcek→ Kwiecień miesiącem pacjenta w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Wojewódzkim NFZ


Szybka Terapia Onkologiczna→ Infolinia Ministerstwa Zdrowia o tańszych odpowiednikach leków refundowanychZbliżają się WALENTYNKI, święto zakochanych obchodzone 14 lutego.
Z tej okazji Krajowe Centrum ds. AIDS we współpracy z młodymi artystami przygotowało oryginalną akcję, która ma zachęcać przede wszystkim młode, ale pełnoletnie osoby do wykonania testu w kierunku HIV.

Walentynki - profilaktyka AIDS - header

Styczeń 2014 roku - w 20 polskich miastach rozpoczęła się kampania medialna pod hasłem „Zaszczep w sobie chęć szczepienia”, której celem jest promocja szczepień ochronnych oraz podniesienie świadomości społeczeństwa w zakresie zapobiegania chorobom zakaźnym. Inicjatorem kampanii adresowanej do ogółu społeczeństwa jest Główny Inspektorat Sanitarny.
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii
(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)