Podpisanie umowy

rpoheader_s

13 września 2017r. w Nidzicy Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pan Gustaw Brzezin podpisał z nami umowę o dofinansowanie projektu „Rozbudowa i doposażenie budynku Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nidzicy na potrzeby udzielania świadczeń zdrowotnych dla osób starszych i niepełnosprawnych – utworzenie Oddziału Geriatrycznego oraz pracowni TK”.

Jak podkreślił Pan Marszałek inwestycja odpowiada wprost na potrzeby społeczne i zdrowotne regionu, dlatego projekt uzyskał tak wysoką ocenę. Pan Marszałek także docenił zaangażowanie samorządów w realizację inwestycji – dzięki poręczeniu dla ZOZ-u w Nidzicy kredytu inwestycyjnego przez Powiat Nidzicki, Gminę Nidzica, Gminę Janowo i Gminę Kozłowo jest możliwa jej realizacja.

W tym ważnym dla powiatu nidzickiego wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych oraz załoga ZOZ-u w Nidzicy.

Dla Szpitala Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nidzicy to historyczna chwila dająca szansę na rozwój i możliwość udzielania świadczeń w nowoczesnych standardach.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/home/zoz/domains/zoz.nidzica.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox-gallery/simple-lightbox-slider-shortcode.php on line 173

+
Skip to content