informatyzacja_ue

REJESTRACJA W OSOZ
(Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia)

www.osoz.pl/osoz/web/osoz-cms

  1. W związku z procesem informatyzacji, informujemy o możliwości założenia przez pacjenta indywidualnego konta w serwisie OSOZ przy wykorzystywaniu Kart Zdrowia Pacjenta.
  2. Karty można odbierać w Punkcie Informacyjnym Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nidzicy.
  3. Wszelkie potrzebne informacje znajdują się w załączonej broszurze do Karty lub na stronie internetowej www.osoz.pl/osoz/web/osoz-cms
  4. Po aktywacji konta na stronie OSOZ.pl i nadaniu numeru PIN, Kartę należy przedstawiać podczas rejestracji oraz przy zgłaszaniu się do udzielania świadczeń zdrowotnych.

Agnieszka Malinowska – Z-ca dyrektora ds. administracyjnych ZOZ w Nidzicy„Nie zawsze wędzone trzyma dłużej” - rzuć palenie!

 


AIDS

PKD W Olsztynie
UWAGA KLIENCI PKD W KIERUNKU HIV. Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA AIDS, PKD BĘDZIE CZYNNY CODZIENNIE OD 1 DO 4 GRUDNIA OD 15 DO 18.


Zoz nagłówek artykułu

SZANOWNI PACJENCI

Uprzejmie informujemy, że w celu ułatwienia Państwu rejestracji do Poradni specjalistycznych - Punkt informacyjnych będzie rejestrował pacjentów:

 

  • w DNI CODZIENNE OD GODZ. 7:00 DO GODZ. 18:00

  • w SOBOTY i NIEDZIELE OD GODZ. 8:00 do GODZ. 14:00

Przypominamy, że w przypadku dużej ilości zgłoszeń pacjentów do rejestracji w tym samym czasie, ustalony został system naprzemiennej rejestracji:

  • Rejestracja 3 pacjentów z kolejki przy okienku Punktu Informacyjnego

  • Rejestracja 1 pacjenta zgłaszającego się telefonicznie

W oczekiwaniu na rejestrację - prosimy o cierpliwość i zrozumienie

Jednocześnie przypominamy, że istnieje szybki i wygodny sposób rejestracji przy pomocy aplikacji internetowej.

informatyzacja_ue

Sporządz: Agnieszka Malinowska – Z-ca Dyrektora ds. administracyjnych


Szczepienia

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nidzicy informuje, że w dniach 20-25 kwietnia 2015 roku będzie obchodzony w Polsce Europejski Tydzień Szczepień.

Jest to okazja do nasilenia działań edukacyjnych skierowanych do szerokiego grona odbiorców w zakresie podniesienia znaczenia szczepień dla ochrony przed chorobami zakaźnymi.

Mając powyższe na uwadze w Głównym Inspektoracie Sanitarnym został przygotowany poradnik dla rodziców : „ABC Szczepienia Ochronne. Praktyczny poradnik dla rodziców dzieci do 2 roku życia” oraz ulotka informacyjna, które są dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej akcji informacyjnej pod nazwą: → ZASZCZEP W SOBIE CHĘĆ SZCZEPIENIA.

Powyższa strona internetowa może być dobrym źródłem edukacji zarówno dla rodziców jak i pracowników ochrony zdrowia a szczególnie osób i podmiotów zaangażowanych w realizację Programu Szczepień Ochronnych w Polsce.

źródło: PPIS w Nidzicy, Beata Wróblewska-Więcek


NFZ
Uprzejmie informujemy, że od września 2014r. Zespół Opieki Zdrowotnej w Nidzicy realizuje nowy kontrakt w zakresie PORADNI DERMATOLOGICZNEJ w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia w rodzaju Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna


Uprzejmie informujemy, że od sierpnia 2014r. Zespół Opieki Zdrowotnej w Nidzicy realizuje nowy kontrakt w zakresie PORADNI NEUROLOGICZNEJ w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia w rodzaju Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Zbliżają się WALENTYNKI, święto zakochanych obchodzone 14 lutego.
Z tej okazji Krajowe Centrum ds. AIDS we współpracy z młodymi artystami przygotowało oryginalną akcję, która ma zachęcać przede wszystkim młode, ale pełnoletnie osoby do wykonania testu w kierunku HIV.


Styczeń 2014 roku - w 20 polskich miastach rozpoczęła się kampania medialna pod hasłem „Zaszczep w sobie chęć szczepienia”, której celem jest promocja szczepień ochronnych oraz podniesienie świadomości społeczeństwa w zakresie zapobiegania chorobom zakaźnym. Inicjatorem kampanii adresowanej do ogółu społeczeństwa jest Główny Inspektorat Sanitarny.informacja-kasa