Poszukujemy do pracy osoby na stanowisko KSIĘGOWEGO

stanowisko KSIĘGOWEGO

Opis stanowiska:

  • kontrola i dekretacja dokumentów (zakupy, koszty) w systemie finansowo-księgowym;
  • księgowanie wyciągów bankowych;
  • uzgadnianie sald z klientami, odbiorcami i windykacja należności;
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT, CIT);
  • współpraca z Urzędami Skarbowymi, ZUS;
  • sporządzanie bilansów, sprawozdań i raportów okresowych;

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie – preferowane wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości i finansów;
  • praktyczna znajomość zasad prowadzenia księgowości, przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości, ustawy o finansach publicznych oraz ustawy o działalności leczniczej;
  • znajomości pakietu MS Office;
  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy, myślenia analitycznego, pracy w zespole oraz komunikatywność, zaangażowanie i systematyczność w wykonywaniu obowiązków;
  • zaangażowanie na stanowisku pracy

Dodatkowo ocenianie umiejętności:

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na samodzielnym stanowisku;
  • księgowość zarządcza
  • budżetowanie
  • analiza danych

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Oferty należy składać w Sekretariacie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nidzicy, 13-100 Nidzica, ul. Mickiewicza 23, lub przesłać na adres mailowy: szpital@zoz.nidzica.pl w terminie do 10 października 2015 r.

Sporządz: Agnieszka Malinowska – Z-ca Dyrektora ds. administracyjnych

Informacja o zamknięciu wjazdu >> kliknij tutaj <<

Prowadzimy nabór personelu medycznego >> kliknij tutaj <<